V130LT1PX2855 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Littelfuse Inc.
På lager: 916
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Littelfuse Inc.
På lager: 0
Datablad
På lager: 0
220 V 1.2 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 7mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Building Automation – Protect/Sense/Control
V130LT1PX2855
DigiKeys varenummer
V130LT1PX2855-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
V130LT1PX2855
Beskrivelse
VARISTOR 220V 1.2KA DISC 7MM
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
242 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
1.2 kA
Serie
Energi
11J
Emballage
Tape & Reel (TR)
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
180 pF @ 1 MHz
Maksimum AC-spænding
130 V
Driftstemperatur
-55°C – 85°C (TA)
Maksimum DC-spænding
175 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
198 V
Pakke/hus
Skive 7mm
Varistor-spænding (Typ)
220 V