V10E300PL2A5X2855 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Littelfuse Inc.
På lager: 15.569
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Littelfuse Inc.
På lager: 0
Datablad
470 V 3.5 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 10mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
V10E300PL2A5X2855
DigiKeys varenummer
18-V10E300PL2A5X2855TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
V10E300PL2A5X2855
Beskrivelse
VARISTOR 470V 3.5KA DISC 10MM
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
517 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
3.5 kA
Serie
Energi
60J
Emballage
Tape & Box (TB)
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
180 pF @ 1 MHz
Maksimum AC-spænding
300 V
Driftstemperatur
-55°C – 85°C (TA)
Maksimum DC-spænding
385 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
423 V
Pakke/hus
Skive 10mm
Varistor-spænding (Typ)
470 V