TMOV25SP420E
DigiKeys varenummer
TMOV25SP420E-ND
Producenter
Producentens varenummer
TMOV25SP420E
Beskrivelse
VARISTOR 680V 20KA SQUARE 25MM
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
680 V 20 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Kvadratisk 25mm
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
748 V
Producenter
Littelfuse Inc.
Strøm - Overstrøm
20 kA
Serie
Energi
460J
Emballage
Bulk
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
820 pF @ 1 MHz
Maksimum AC-spænding
420 V
Driftstemperatur
-55°C – 85°C (TA)
Maksimum DC-spænding
560 V
Funktioner
Termisk beskyttet
Varistor-spænding (min.)
612 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (Typ)
680 V
Pakke/hus
Kvadratisk 25mm