SZSMF6L13AT3G
DigiKeys varenummer
18-SZSMF6L13AT3GTR-ND - Tape & Reel (TR)
18-SZSMF6L13AT3GCT-ND - Afskåret tape (CT)
18-SZSMF6L13AT3GDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SZSMF6L13AT3G
Beskrivelse
ZEN TVS 600W 13V UNI SOD-123FL T
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
21,5V Klemme 27,9A Ipp TVS – Dioder Overflademontering SOD-123FL
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
27,9A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
600W
Serie
Strømnetbeskyttelse
Ja
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Varestatus
Aktiv
Klasse
Automotive
Type
Zener
Kvalifikation
AEC-Q101
Enkeltrettede kanaler
1
Monteringstype
Overflademontering
Spænding - returspænding (Typ)
13V
Pakke/hus
SOD-123F
Spænding - Nedbrud (min.)
14,4V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
21,5V