SRP1-CRARL-050TC-N
DigiKeys varenummer
5666-SRP1-CRARL-050TC-N-ND
Producenter
Producentens varenummer
SRP1-CRARL-050TC-N
Beskrivelse
SRP1-CR
Udgangstype
AC
Mfr
Spænding - Input
90 – 280VAC
Serie
Spænding - Belastning
24 V ~ 240 V
Belastningsstrøm
50 A
Modstand i on-tilstand (maks.)
6.3 mOhms
Driftstemperatur
-40°C – 70°C