SRP1-CBDRL-050NW-N
DigiKeys varenummer
5666-SRP1-CBDRL-050NW-N-ND
Producenter
Producentens varenummer
SRP1-CBDRL-050NW-N
Beskrivelse
SRP1-CB
Udgangstype
AC
Mfr
Spænding - Input
4 – 32VDC
Serie
Spænding - Belastning
24 V ~ 240 V
Belastningsstrøm
50 A
Modstand i on-tilstand (maks.)
6.3 mOhms
Driftstemperatur
-40°C – 70°C