SRP1-CBAZL-010NW-N
DigiKeys varenummer
5666-SRP1-CBAZL-010NW-N-ND
Producenter
Producentens varenummer
SRP1-CBAZL-010NW-N
Beskrivelse
SRP1-CB
Producentens standard leveringstid
3 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Solid State Fotokoblet relæ (fotorelæ) SPST-NO (1 Form A)
Kategori
Udgangstype
AC, Nulgennemgang
Mfr
Spænding - Input
90 – 280VAC
Serie
Spænding - Belastning
24 V ~ 240 V
Emballage
Bulk
Belastningsstrøm
10 A
Varestatus
Aktiv
Modstand i on-tilstand (maks.)
6.3 mOhms
Monteringstype
Chassismontering
Termineringsudformning
Skrueterminal
Relætype
Fotokoblet relæ (fotorelæ)
Driftstemperatur
-40°C – 70°C