SPHV12-01ETG-C
DigiKeys varenummer
F6505TR-ND - Tape & Reel (TR)
F6505CT-ND - Afskåret tape (CT)
F6505DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SPHV12-01ETG-C
Beskrivelse
TVS DIODE 12VWM 25VC SOD882
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25V Klemme 8A (8/20µs) Ipp TVS – Dioder Overflademontering SOD-882
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SPHV12-01ETG-C Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
8A (8/20µs)
Mfr
Effekt - Peak-impuls
200W
Serie
Strømnetbeskyttelse
No
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Kapacitans @ frekvens
30pF @ 1MHz
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Type
Zener
Klasse
Automotive
Dobbeltrettede kanaler
1
Kvalifikation
AEC-Q101
Spænding - returspænding (Typ)
12V (maks.)
Monteringstype
Overflademontering
Spænding - Nedbrud (min.)
13,3V
Pakke/hus
SOD-882
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
25V