SP3003-08ATG | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | SP3003-08ATG |
Beskrivelse | TVS DIODE 6VWM 15VC 10MSOP |
Producentens standard leveringstid | 23 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 15V Klemme 2,5A (8/20µs) Ipp TVS – Dioder Overflademontering 10-MSOP |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | SP3003-08ATG Modeller |
Kategori | Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp 15V |
Mfr | Strøm - Peak impuls (10/1000µs) 2,5A (8/20µs) |
Serie | Strømnetbeskyttelse Ja |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Applikationer Universal |
Varestatus Aktiv | Driftstemperatur -40°C – 125°C (TJ) |
Type Styring (skinne til skinne) | Monteringstype Overflademontering |
Enkeltrettede kanaler 8 | Pakke/hus 10-TFSOP, 10-MSOP (0,118", 3,00mm bredde) |
Spænding - returspænding (Typ) 6V (maks.) | Leverandørs enhedspakning |