SMDJ78A-HRA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
126V Klemme 23,8A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SMDJ78A-HRA
DigiKeys varenummer
SMDJ78A-HRA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMDJ78A-HRA
Beskrivelse
TVS DIODE 78VWM 126VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
126V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
23,8A
Serie
Effekt - Peak-impuls
3000W (3kW)
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Spænding - returspænding (Typ)
78V
Spænding - Nedbrud (min.)
86,7V