SMDJ75A-HR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Microchip Technology
På lager: 0
Datablad
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
På lager: 0
Datablad
Similar
121V Klemme 24,8A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SMDJ75A-HR
DigiKeys varenummer
SMDJ75A-HR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMDJ75A-HR
Beskrivelse
TVS DIODE 75VWM 121VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
24,8A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
3000W (3kW)
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Spænding - returspænding (Typ)
75V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
83,3V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
121V