SMDJ64A-HRAT7 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
103V Klemme 29,1A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SMDJ64A-HRAT7
DigiKeys varenummer
SMDJ64A-HRAT7-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMDJ64A-HRAT7
Beskrivelse
TVS DIODE 64VWM 103VC DO214AB
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
103V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
29,1A
Serie
Effekt - Peak-impuls
3000W (3kW)
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Spænding - returspænding (Typ)
64V
Spænding - Nedbrud (min.)
71,1V