SMDJ6.5A-HRA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Microchip Technology
På lager: 0
Datablad
11,2V Klemme 267,9A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SMDJ6.5A-HRA
DigiKeys varenummer
SMDJ6.5A-HRA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMDJ6.5A-HRA
Beskrivelse
TVS DIODE 6.5VWM 11.2V DO214AB
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
11,2V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
267,9A
Serie
Effekt - Peak-impuls
3000W (3kW)
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Spænding - returspænding (Typ)
6,5V
Spænding - Nedbrud (min.)
7,22V