SMDJ58A-HR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
På lager: 0
Datablad
Similar
YAGEO
På lager: 2.900
Datablad
YAGEO
93,6V Klemme 32,1A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SMDJ58A-HR
DigiKeys varenummer
SMDJ58A-HR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMDJ58A-HR
Beskrivelse
TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AB
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
93,6V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
32,1A
Serie
Effekt - Peak-impuls
3000W (3kW)
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
58V
Spænding - Nedbrud (min.)
64,4V