SMDJ54CA-E
DigiKeys varenummer
18-SMDJ54CA-ETR-ND - Tape & Reel (TR)
18-SMDJ54CA-ECT-ND - Afskåret tape (CT)
18-SMDJ54CA-EDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SMDJ54CA-E
Beskrivelse
TVS 3KW 54V 5%BI DO-214AB TR13 R
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
87,1V Klemme 34,4A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
87,1V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
34,4A
Serie
Effekt - Peak-impuls
3000W (3kW)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Telekommunikation
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
54V
Spænding - Nedbrud (min.)
60V