SMDJ48CA-HRAT7 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Littelfuse Inc.
På lager: 0
Datablad
Similar
Littelfuse Inc.
På lager: 23.509
Datablad
Direkte
Central Semiconductor Corp
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
På lager: 493
Microchip Technology
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
77,4V Klemme 38,8A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SMDJ48CA-HRAT7
DigiKeys varenummer
SMDJ48CA-HRAT7-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMDJ48CA-HRAT7
Beskrivelse
TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
77,4V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
38,8A
Serie
Effekt - Peak-impuls
3000W (3kW)
Applikationer
Universal
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
48V
Spænding - Nedbrud (min.)
53,3V