SMDJ440A
DigiKeys varenummer
18-SMDJ440ATR-ND - Tape & Reel (TR)
18-SMDJ440ACT-ND - Afskåret tape (CT)
18-SMDJ440ADKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SMDJ440A
Beskrivelse
TVS DIODE 440VWM 713VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
713V Klemme 5,7A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
713V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
5,7A
Serie
Effekt - Peak-impuls
3000W (3kW)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Universal
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
440V
Spænding - Nedbrud (min.)
492V