SMDJ36CA-HR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Littelfuse Inc.
På lager: 0
Datablad
Direkte
Littelfuse Inc.
På lager: 0
Datablad
Similar
Central Semiconductor Corp
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
På lager: 712
Microchip Technology
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
58,1V Klemme 51,6A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SMDJ36CA-HR
DigiKeys varenummer
SMDJ36CA-HR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMDJ36CA-HR
Beskrivelse
TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
58,1V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
51,6A
Serie
Effekt - Peak-impuls
3000W (3kW)
Aktiv
Applikationer
Universal
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
36V
Spænding - Nedbrud (min.)
40V