SMDJ33A-HR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
På lager: 0
Datablad
Similar
YAGEO
På lager: 2.524
Datablad
YAGEO
53,3V Klemme 56,3A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SMDJ33A-HR
DigiKeys varenummer
SMDJ33A-HR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMDJ33A-HR
Beskrivelse
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
53,3V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
56,3A
Serie
Effekt - Peak-impuls
3000W (3kW)
Aktiv
Applikationer
Universal
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
33V
Spænding - Nedbrud (min.)
36,7V