SMDJ28CA
DigiKeys varenummer
SMDJ28CATR-ND - Tape & Reel (TR)
SMDJ28CACT-ND - Afskåret tape (CT)
SMDJ28CADKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SMDJ28CA
Beskrivelse
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
45,4V Klemme 66,1A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SMDJ28CA Modeller
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
45,4V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
66,1A
Serie
Effekt - Peak-impuls
3000W (3kW)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
28V
Spænding - Nedbrud (min.)
31,1V