SMDJ28A-HRA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Microchip Technology
På lager: 0
Datablad
Similar
Bourns Inc.
På lager: 5.737
Datablad
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Bourns Inc.
STMicroelectronics
STMicroelectronics
Microchip Technology
45,4V Klemme 66,1A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SMDJ28A-HRA
DigiKeys varenummer
SMDJ28A-HRA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMDJ28A-HRA
Beskrivelse
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
45,4V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
66,1A
Serie
Effekt - Peak-impuls
3000W (3kW)
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
28V
Spænding - Nedbrud (min.)
31,1V