SMDJ24CA-HR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Littelfuse Inc.
På lager: 0
Datablad
Direkte
Littelfuse Inc.
På lager: 0
Datablad
Similar
STMicroelectronics
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Microchip Technology
Similar
Central Semiconductor Corp
Bourns Inc.
Comchip Technology
Bourns Inc.
38,9V Klemme 77,1A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SMDJ24CA-HR
DigiKeys varenummer
SMDJ24CA-HR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMDJ24CA-HR
Beskrivelse
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
38,9V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
77,1A
Serie
Effekt - Peak-impuls
3000W (3kW)
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
24V
Spænding - Nedbrud (min.)
26,7V