SMDJ20A-HRA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Microchip Technology
På lager: 0
Datablad
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
På lager: 417
Datablad
Similar
Bourns Inc.
På lager: 11.286
Diodes Incorporated
YAGEO
YAGEO
På lager: 500
Comchip Technology
32,4V Klemme 92,6A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SMDJ20A-HRA
DigiKeys varenummer
SMDJ20A-HRA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMDJ20A-HRA
Beskrivelse
TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
SMDJ20A-HRA Modeller
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
32,4V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
92,6A
Serie
Effekt - Peak-impuls
3000W (3kW)
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
20V
Spænding - Nedbrud (min.)
22,2V