SMDJ17CA-HRAT7 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Littelfuse Inc.
På lager: 2.740
Datablad
Direkte
Littelfuse Inc.
På lager: 0
Datablad
Comchip Technology
Taiwan Semiconductor Corporation
Comchip Technology
27,6V Klemme 108,7A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SMDJ17CA-HRAT7
DigiKeys varenummer
SMDJ17CA-HRAT7-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMDJ17CA-HRAT7
Beskrivelse
TVS DIODE 17VWM 27.6VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
27,6V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
108,7A
Serie
Effekt - Peak-impuls
3000W (3kW)
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Spænding - returspænding (Typ)
17V
Spænding - Nedbrud (min.)
18,9V