SMDJ170CA-T7 | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | SMDJ170CA-T7 |
Beskrivelse | TVS DIODE 170VWM 275VC DO214AB |
Producentens standard leveringstid | 24 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 275V Klemme 14,6A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ) |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | SMDJ170CA-T7 Modeller |
Kategori | Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp 275V |
Mfr | Strøm - Peak impuls (10/1000µs) 14,6A |
Serie | Effekt - Peak-impuls 3000W (3kW) |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Strømnetbeskyttelse No |
Varestatus Aktiv | Applikationer Universal |
Type Zener | Driftstemperatur -65°C – 150°C (TJ) |
Dobbeltrettede kanaler 1 | Monteringstype Overflademontering |
Spænding - returspænding (Typ) 170V | Pakke/hus DO-214AB, SMC |
Spænding - Nedbrud (min.) 189V | Leverandørs enhedspakning |