SMDJ170CA-T7 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Littelfuse Inc.
På lager: 14.662
Datablad
Similar
Bourns Inc.
På lager: 0
Datablad
Bourns Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
På lager: 947
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Comchip Technology
275V Klemme 14,6A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SMDJ170CA-T7
DigiKeys varenummer
18-SMDJ170CA-T7TR-ND - Tape & Reel (TR)
18-SMDJ170CA-T7CT-ND - Afskåret tape (CT)
18-SMDJ170CA-T7DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SMDJ170CA-T7
Beskrivelse
TVS DIODE 170VWM 275VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
SMDJ170CA-T7 Modeller
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
275V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
14,6A
Serie
Effekt - Peak-impuls
3000W (3kW)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
170V
Spænding - Nedbrud (min.)
189V