SMDJ16A-T7 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Littelfuse Inc.
På lager: 6.708
Datablad
Similar
Littelfuse Inc.
På lager: 165
Datablad
Bourns Inc.
På lager: 0
Bourns Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
YAGEO
YAGEO
26V Klemme 115,4A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SMDJ16A-T7
DigiKeys varenummer
SMDJ16A-T7-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMDJ16A-T7
Beskrivelse
TVS DIODE 16VWM 26VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
SMDJ16A-T7 Modeller
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
26V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
115,4A
Serie
Effekt - Peak-impuls
3000W (3kW)
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
16V
Spænding - Nedbrud (min.)
17,8V