SMDJ15CA-T7
DigiKeys varenummer
18-SMDJ15CA-T7TR-ND - Tape & Reel (TR)
18-SMDJ15CA-T7CT-ND - Afskåret tape (CT)
18-SMDJ15CA-T7DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SMDJ15CA-T7
Beskrivelse
TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24,4V Klemme 123A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SMDJ15CA-T7 Modeller
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
24,4V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
123A
Serie
Effekt - Peak-impuls
3000W (3kW)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Strømnetbeskyttelse
No
Varestatus
Aktiv
Applikationer
Universal
Type
Zener
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Dobbeltrettede kanaler
1
Monteringstype
Overflademontering
Spænding - returspænding (Typ)
15V
Pakke/hus
DO-214AB, SMC
Spænding - Nedbrud (min.)
16,7V