SMDJ130A-HR
DigiKeys varenummer
SMDJ130A-HR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMDJ130A-HR
Beskrivelse
TVS DIODE 130VWM 209VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
209V Klemme 14,4A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
209V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
14,4A
Serie
Effekt - Peak-impuls
3000W (3kW)
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
130V
Spænding - Nedbrud (min.)
144V