SMDJ12A-T7
DigiKeys varenummer
18-SMDJ12A-T7TR-ND - Tape & Reel (TR)
18-SMDJ12A-T7CT-ND - Afskåret tape (CT)
18-SMDJ12A-T7DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SMDJ12A-T7
Beskrivelse
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
19,9V Klemme 150,8A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SMDJ12A-T7 Modeller
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
19,9V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
150,8A
Serie
Effekt - Peak-impuls
3000W (3kW)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
12V
Spænding - Nedbrud (min.)
13,3V