SMDJ12A-HRAT7 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
På lager: 0
Datablad
Similar
YAGEO
På lager: 2.880
Datablad
YAGEO
19,9V Klemme 150,8A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SMDJ12A-HRAT7
DigiKeys varenummer
SMDJ12A-HRAT7-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMDJ12A-HRAT7
Beskrivelse
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AB
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
19,9V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
150,8A
Serie
Effekt - Peak-impuls
3000W (3kW)
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Spænding - returspænding (Typ)
12V
Spænding - Nedbrud (min.)
13,3V