SMDJ120A-HRAT7
DigiKeys varenummer
SMDJ120A-HRAT7-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMDJ120A-HRAT7
Beskrivelse
TVS DIODE 120VWM 193VC DO214AB
Detaljeret beskrivelse
193V Klemme 15,5A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
193V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
15,5A
Serie
Effekt - Peak-impuls
3000W (3kW)
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Spænding - returspænding (Typ)
120V
Spænding - Nedbrud (min.)
133V