SMDJ120A-HR
DigiKeys varenummer
SMDJ120A-HR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMDJ120A-HR
Beskrivelse
TVS DIODE 120VWM 193VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
193V Klemme 15,5A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
193V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
15,5A
Serie
Effekt - Peak-impuls
3000W (3kW)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Strømnetbeskyttelse
No
Varestatus
Aktiv
Applikationer
Universal
Type
Zener
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Enkeltrettede kanaler
1
Monteringstype
Overflademontering
Spænding - returspænding (Typ)
120V
Pakke/hus
DO-214AB, SMC
Spænding - Nedbrud (min.)
133V