SMCJ85CA-HRAT7 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Littelfuse Inc.
På lager: 0
Datablad
Similar
Littelfuse Inc.
På lager: 1.246
Datablad
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
137V Klemme 11A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SMCJ85CA-HRAT7
DigiKeys varenummer
SMCJ85CA-HRAT7-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMCJ85CA-HRAT7
Beskrivelse
TVS DIODE 85VWM 137VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
137V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
11A
Serie
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
85V
Spænding - Nedbrud (min.)
94,4V