SMCJ8.5A-HRA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
På lager: 2.990
Datablad
Similar
YAGEO
På lager: 0
Datablad
YAGEO
14,4V Klemme 104,2A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SMCJ8.5A-HRA
DigiKeys varenummer
SMCJ8.5A-HRA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMCJ8.5A-HRA
Beskrivelse
TVS DIODE 8.5VWM 14.4V DO214AB
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
14,4V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
104,2A
Serie
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
8,5V
Spænding - Nedbrud (min.)
9,44V