SMCJ6.5A-HRAT7 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
På lager: 0
Datablad
Similar
YAGEO
På lager: 2.990
Datablad
YAGEO
11,2V Klemme 134A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SMCJ6.5A-HRAT7
DigiKeys varenummer
SMCJ6.5A-HRAT7-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMCJ6.5A-HRAT7
Beskrivelse
TVS DIODE 6.5VWM 11.2V DO214AB
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
11,2V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
134A
Serie
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Varestatus
Aktiv
Applikationer
Universal
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
6,5V
Spænding - Nedbrud (min.)
7,22V