SMCJ58CA-HRA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Littelfuse Inc.
På lager: 14.352
Datablad
Taiwan Semiconductor Corporation
Similar
Similar
93,6V Klemme 16,1A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SMCJ58CA-HRA
DigiKeys varenummer
SMCJ58CA-HRA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMCJ58CA-HRA
Beskrivelse
TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
93,6V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
16,1A
Serie
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Varestatus
Aktiv
Applikationer
Universal
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
58V
Spænding - Nedbrud (min.)
64,4V