SMCJ51CA-HRAT7 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Littelfuse Inc.
På lager: 7
Datablad
Comchip Technology
På lager: 0
Taiwan Semiconductor Corporation
På lager: 799
Diodes Incorporated
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
På lager: 572
Microchip Technology
Comchip Technology
Similar
Similar
YAGEO
82,4V Klemme 18,2A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SMCJ51CA-HRAT7
DigiKeys varenummer
SMCJ51CA-HRAT7-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMCJ51CA-HRAT7
Beskrivelse
TVS DIODE 51VWM 82.4VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
82,4V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
18,2A
Serie
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Varestatus
Aktiv
Applikationer
Universal
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
51V
Spænding - Nedbrud (min.)
56,7V