SMCJ20CA-HR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Littelfuse Inc.
På lager: 5.514
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Microchip Technology
Comchip Technology
32,4V Klemme 46,3A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SMCJ20CA-HR
DigiKeys varenummer
SMCJ20CA-HR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMCJ20CA-HR
Beskrivelse
TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
32,4V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
46,3A
Serie
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
20V
Spænding - Nedbrud (min.)
22,2V