SMCJ130CA-HR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Littelfuse Inc.
På lager: 6.543
Littelfuse Inc.
På lager: 0
Datablad
Central Semiconductor Corp
Taiwan Semiconductor Corporation
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
På lager: 162
Microchip Technology
Similar
Similar
YAGEO
På lager: 885
YAGEO
209V Klemme 7,2A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SMCJ130CA-HR
DigiKeys varenummer
SMCJ130CA-HR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMCJ130CA-HR
Beskrivelse
TVS DIODE 130VWM 209VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
209V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
7,2A
Serie
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Varestatus
Aktiv
Applikationer
Universal
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
130V
Spænding - Nedbrud (min.)
144V