SMCJ10A-HRAT7 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
På lager: 0
Datablad
Similar
YAGEO
På lager: 0
Datablad
YAGEO
På lager: 500
17V Klemme 88,3A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SMCJ10A-HRAT7
DigiKeys varenummer
SMCJ10A-HRAT7-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMCJ10A-HRAT7
Beskrivelse
TVS DIODE 10VWM 17VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
17V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
88,3A
Serie
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Strømnetbeskyttelse
No
Varestatus
Aktiv
Applikationer
Universal
Type
Zener
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Enkeltrettede kanaler
1
Monteringstype
Overflademontering
Spænding - returspænding (Typ)
10V
Pakke/hus
DO-214AB, SMC
Spænding - Nedbrud (min.)
11,1V