SMCG130A-HRA
DigiKeys varenummer
18-SMCG130A-HRATR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMCG130A-HRA
Beskrivelse
TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
21,5V Klemme 69,8A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCG)
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
21,5V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
69,8A
Serie
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Aktiv
Applikationer
Telekommunikation
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
13V
Pakke/hus
DO-215AB, SMC-mågevinge
Spænding - Nedbrud (min.)
14,4V