SMBJ10CA-HRA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Littelfuse Inc.
På lager: 34.196
Datablad
Direkte
Littelfuse Inc.
På lager: 0
Datablad
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Microchip Technology
Similar
YAGEO
På lager: 125
Similar
YAGEO
17V Klemme 35,3A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AA (SMBJ)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SMBJ10CA-HRA
DigiKeys varenummer
SMBJ10CA-HRA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMBJ10CA-HRA
Beskrivelse
TVS DIODE 10VWM 17VC DO214AA
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
17V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
35,3A
Serie
Effekt - Peak-impuls
600W
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
10V
Spænding - Nedbrud (min.)
11,1V