P3500S3NLRP-A
DigiKeys varenummer
18-P3500S3NLRP-ATR-ND - Tape & Reel (TR)
18-P3500S3NLRP-ACT-ND - Afskåret tape (CT)
18-P3500S3NLRP-ADKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
P3500S3NLRP-A
Beskrivelse
THYRISTOR 320V 3KA DO-214AB
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
320V Off-tilstand 3 kA Ipp TVS-thyristor DO-214AB, SMC
Kategori
Strøm - Hold (Ih)
50 mA
Producenter
Littelfuse Inc.
Antal elementer
1
Serie
Kapacitans
450pF (maks.)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Klasse
Automotive
Varestatus
Aktiv
Kvalifikation
AEC-Q101
Spænding - Brydning
400V
Monteringstype
Overflademontering
Spænding - Off- tilstand
320V
Pakke/hus
DO-214AB, SMC
Spænding - On- tilstand
4 V