NANOASMDCH035F/30-2
DigiKeys varenummer
18-NANOASMDCH035F/30-2TR-ND - Tape & Reel (TR)
18-NANOASMDCH035F/30-2CT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
NANOASMDCH035F/30-2
Beskrivelse
PTC RESET FUSE 30V 350MA 1206
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Polymerisk Nulstilbare sikringer PTC 30V 350 mA Ih Overflademontering 1206 (3216 metrisk), konkav
Kategori
Modstand - Indledende (Ri) (min.)
400 mOhms
Producenter
Littelfuse Inc.
Modstand - Stift udløs (R1) (maks.)
2.2 Ohms
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Klasse
Automotive
Varestatus
Aktiv
Kvalifikation
AEC-Q200
Type
Polymerisk
Monteringstype
Overflademontering
Spænding - Maks.
30V
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk), konkav
Strøm - Hold (Ih) (maks.)
350 mA
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,062" B (3,20mm x 1,58mm)
Strøm - Udløs (It)
1.75 A
Tykkelse (maks.)
0,045" (1,14mm)
Strøm - Maks.
20 A