MINIASMDC110F/16-2
DigiKeys varenummer
MINIASMDC110F/16-2TR-ND - Tape & Reel (TR)
MINIASMDC110F/16-2CT-ND - Afskåret tape (CT)
MINIASMDC110F/16-2DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MINIASMDC110F/16-2
Beskrivelse
PTC RESET FUSE 16V 1.1A 1812
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Polymerisk Nulstilbare sikringer PTC 16V 1.1 A Ih Overflademontering 1812 (4532 metrisk), konkav
Kategori
Tid til udløs
300 ms
Producenter
Littelfuse Inc.
Modstand - Indledende (Ri) (min.)
60 mOhms
Serie
Modstand - Stift udløs (R1) (maks.)
180 mOhms
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Klasse
Automotive
Type
Polymerisk
Kvalifikation
AEC-Q200
Spænding - Maks.
16V
Monteringstype
Overflademontering
Strøm - Hold (Ih) (maks.)
1.1 A
Pakke/hus
1812 (4532 metrisk), konkav
Strøm - Udløs (It)
2.2 A
Størrelse/dimension
0,181" L x 0,128" B (4,60mm x 3,24mm)
Strøm - Maks.
100 A
Tykkelse (maks.)
0,019" (0,48mm)