MICROSMD010F-2 | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | MICROSMD010F-2 |
Beskrivelse | PTC RESET FUSE 30V 100MA 1210 |
Producentens standard leveringstid | 13 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | Polymerisk Nulstilbare sikringer PTC 30V 100 mA Ih Overflademontering 1210 (3225 metrisk), konkav |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | MICROSMD010F-2 Modeller |
Kategori | Tid til udløs 1 s |
Producenter Littelfuse Inc. | Modstand - Indledende (Ri) (min.) 2.1 Ohms |
Serie | Modstand - Stift udløs (R1) (maks.) 15 Ohms |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -40°C – 85°C |
Varestatus Aktiv | Monteringstype Overflademontering |
Type Polymerisk | Pakke/hus 1210 (3225 metrisk), konkav |
Spænding - Maks. 30V | Størrelse/dimension 0,127" L x 0,102" B (3,22mm x 2,58mm) |
Strøm - Hold (Ih) (maks.) 100 mA | Tykkelse (maks.) 0,033" (0,85mm) |
Strøm - Udløs (It) 250 mA | Godkendelsesagentur CSA, TUV, UL |
Strøm - Maks. 10 A |