MICROSMD010F-2
DigiKeys varenummer
MICROSMD010F-2TR-ND - Tape & Reel (TR)
MICROSMD010F-2CT-ND - Afskåret tape (CT)
MICROSMD010F-2DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MICROSMD010F-2
Beskrivelse
PTC RESET FUSE 30V 100MA 1210
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Polymerisk Nulstilbare sikringer PTC 30V 100 mA Ih Overflademontering 1210 (3225 metrisk), konkav
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MICROSMD010F-2 Modeller
Kategori
Tid til udløs
1 s
Producenter
Littelfuse Inc.
Modstand - Indledende (Ri) (min.)
2.1 Ohms
Serie
Modstand - Stift udløs (R1) (maks.)
15 Ohms
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Overflademontering
Type
Polymerisk
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk), konkav
Spænding - Maks.
30V
Størrelse/dimension
0,127" L x 0,102" B (3,22mm x 2,58mm)
Strøm - Hold (Ih) (maks.)
100 mA
Tykkelse (maks.)
0,033" (0,85mm)
Strøm - Udløs (It)
250 mA
Godkendelsesagentur
CSA, TUV, UL
Strøm - Maks.
10 A