MDSM-10R-20-25
DigiKeys varenummer
HE564TR-ND - Tape & Reel (TR)
HE564CT-ND - Afskåret tape (CT)
HE564DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MDSM-10R-20-25
Beskrivelse
SWITCH REED SPST-NO 350MA 140V
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Reed med glas hoveddel Reed-kontakter SPST-NO 20 – 25AT Driftsområde 10W 350mA (AC), 500mA (DC) 140 V Overflademontering
Kategori
Effekt - Nominel
10W
Producenter
Littelfuse Inc.
Driftstid
0.5 ms
Serie
Frakoblingstid
0.1 ms
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Termineringsudformning
Mågevinge
Type
Reed med glas hoveddel
Længde - Samlet
0,615" (15,62mm)
Kredsløb
SPST-NO
Størrelse - Krop
0,071" diam. x 0,400" L (1,80mm x 10,16mm)
Driftsområde
20 – 25AT
Højde over kort
0,079" (2,00mm)
Strøm - Switching
350mA (AC), 500mA (DC)
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Spænding - Switching AC
140 V
Kapacitans
0.2 pF
Spænding - Switching DC
200 V
Strøm - Bære
1A (DC)