LTKAK6-058C
DigiKeys varenummer
18-LTKAK6-058CTR-ND - Tape & Reel (TR)
18-LTKAK6-058CCT-ND - Afskåret tape (CT)
18-LTKAK6-058CDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
LTKAK6-058C
Beskrivelse
TVS DIODE 58VWM 110V SMTO218 TAB
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
110V Klemme 6000A (6kA) (8/20µs) Ipp TVS – Dioder Overflademontering SMTO-218 flig
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
110V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
6000A (6kA) (8/20µs)
Serie
Strømnetbeskyttelse
No
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Universal
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
6500pF @ 10kHz
Type
Zener
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Dobbeltrettede kanaler
1
Monteringstype
Overflademontering
Spænding - returspænding (Typ)
58V
Pakke/hus
Ikke-standard SMD
Spænding - Nedbrud (min.)
64V